Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...
Vampirist Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kontrol Paneli

____________________________ Anasayfa'm Yap
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Karga ADMİN gerçekler
CEBRAİLİN CAİNE  SÖYLEDİĞİ AF YOLU  GOLCONDA NEDİR ? EmptyÇarş. Nis. 08, 2020 10:52 pm tarafından heart of darkness

» wampir mi dediniz ??? ben biliyorum !!!
CEBRAİLİN CAİNE  SÖYLEDİĞİ AF YOLU  GOLCONDA NEDİR ? EmptySalı Eyl. 19, 2017 4:26 pm tarafından Karga

» YOKLAMA
CEBRAİLİN CAİNE  SÖYLEDİĞİ AF YOLU  GOLCONDA NEDİR ? EmptySalı Eyl. 19, 2017 4:19 pm tarafından Karga

» Vampir Hastalığı(Porfiria)
CEBRAİLİN CAİNE  SÖYLEDİĞİ AF YOLU  GOLCONDA NEDİR ? EmptyPaz Mayıs 19, 2013 8:08 pm tarafından mannak_

» Sohbet bölümü
CEBRAİLİN CAİNE  SÖYLEDİĞİ AF YOLU  GOLCONDA NEDİR ? EmptyPaz Mayıs 19, 2013 2:58 pm tarafından mannak_

CEBRAİLİN CAİNE SÖYLEDİĞİ AF YOLU GOLCONDA NEDİR ?

2 posters

CEBRAİLİN CAİNE  SÖYLEDİĞİ AF YOLU  GOLCONDA NEDİR ? Empty CEBRAİLİN CAİNE SÖYLEDİĞİ AF YOLU GOLCONDA NEDİR ?

Mesaj tarafından BuLLeT VaLaNTiNe C.tesi Mayıs 29, 2010 8:08 pm

golconda bir vampirin arınmasıdır. kimisine göre bir efsane kimisine göre ise bir amaçtır. golconda bir durumdur aslında, bir vampir'in golcondaya ulaşması için en önemli koşul insandan daha insan olmasıdır (bir iyilik meleği yani). bu durumda vampir yaşamak için gerekli olan kan içme vs. gibi ihtiyaçlarını minimuma indirmiştir (kuralda normal bir vampir gecede bir birim kan kaybederken, golconda'daki bir vampir haftada 1 birim kan kaybeder), içindeki beast'e öylesine hakimdir ki bir daha frenzy veya rötshreck olaylarına girmez, ayrıca kanı kullanmadada büyük avantajlar kazanır. ama golconda erişilmesi çok zor ve uzun bir iştir.
darknum'un belirttiği gibi bir nevi nirvanaya ulaşmanın vampircesidir. imkansıza yakındır.

BU BİLGİLENDİRMEYİ ACTIGIM DİĞER KONUDA GECEN ''GOLCONDA'' YI MERAK EDENLER İÇİN EKLEDİM YARARI OLMASI DİLEĞİYLE ...
BuLLeT VaLaNTiNe
BuLLeT VaLaNTiNe
Moderator
Moderator

CEBRAİLİN CAİNE  SÖYLEDİĞİ AF YOLU  GOLCONDA NEDİR ? Empty Geri: CEBRAİLİN CAİNE SÖYLEDİĞİ AF YOLU GOLCONDA NEDİR ?

Mesaj tarafından Bensu Çarş. Kas. 14, 2012 5:34 pm

bu konu hakkında bilgi almak isterseniz bana da ulaşabilirsiniz.
Bensu
Bensu
Fledgling Vampir
Fledgling Vampir

- Similar topics