Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...
Vampirist Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kontrol Paneli

____________________________ Anasayfa'm Yap
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Karga ADMİN gerçekler
VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM EmptyÇarş. Nis. 08, 2020 10:52 pm tarafından heart of darkness

» wampir mi dediniz ??? ben biliyorum !!!
VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM EmptySalı Eyl. 19, 2017 4:26 pm tarafından Karga

» YOKLAMA
VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM EmptySalı Eyl. 19, 2017 4:19 pm tarafından Karga

» Vampir Hastalığı(Porfiria)
VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM EmptyPaz Mayıs 19, 2013 8:08 pm tarafından mannak_

» Sohbet bölümü
VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM EmptyPaz Mayıs 19, 2013 2:58 pm tarafından mannak_

VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM

VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM Empty VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM

Mesaj tarafından umutsuzkan Cuma Mart 29, 2013 5:26 pm

ÖNCELİKLE SELAMLAR

arkadaşlar vampirleri araştırmada parapsikolojik yaklaşacağımızı düşünüyorum eyer parapsikolojiyle ilgilenen biri varsa anlar beni baya nereleri kurcalasanda internetten hiçbirşey bulamıyorsun biliyorsunuz. VAMPİR KONUSUNDA GERÇEK BİR ADIM ATMAK İSTEYEN VE PARAPSİKOLOJİYLE İLGİLENEN BİRİ VARSA BENİ EKLESİN.

facebook nickim: (umutsuzkan) bunu yazarsanız facebook'a ali kartal olarak çıkarım.

faceboka (umutsuz @ hotmail .de) yazarsanızda msn le arama yaparsınız direk çıkarım dikkat sonu .de yani .com değil.

veya facebook'a ali kartal yazın profil resmim yeşil bir kare sadece yeşil kare direk gördüğünüz an ekleyin.

DEDİĞİM GİBİ VAMPİR KONUSUNDA PARAPSİKOLOJİYLE İLGİLENEN BİRİ VARSA AKLIMDA BAZI YÖNELECEĞİMİZ KONULAR VAR VE PARAPSİKOLOJİDEN ANLIYORSAN EKLE BENİ BENDE BİRAZ İLGİLENDİM PARAPSİKOLOJİYLE UFAK BAŞARILARIM OLDU BU KONUDA GAYET İYİYSEN EKLE BENİ VE KONUŞALIM.... !!!!!!!!!!!!!!
umutsuzkan
umutsuzkan
Fledgling Vampir
Fledgling Vampir

- Similar topics