Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...
Vampirist Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kontrol Paneli

____________________________ Anasayfa'm Yap
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Karga ADMİN gerçekler
GAngrel tanımı EmptyÇarş. Nis. 08, 2020 10:52 pm tarafından heart of darkness

» wampir mi dediniz ??? ben biliyorum !!!
GAngrel tanımı EmptySalı Eyl. 19, 2017 4:26 pm tarafından Karga

» YOKLAMA
GAngrel tanımı EmptySalı Eyl. 19, 2017 4:19 pm tarafından Karga

» Vampir Hastalığı(Porfiria)
GAngrel tanımı EmptyPaz Mayıs 19, 2013 8:08 pm tarafından mannak_

» Sohbet bölümü
GAngrel tanımı EmptyPaz Mayıs 19, 2013 2:58 pm tarafından mannak_

GAngrel tanımı

GAngrel tanımı Empty GAngrel tanımı

Mesaj tarafından Karga C.tesi Ağus. 08, 2009 7:34 am

Gangrel(Gengrıllar)

Camarilla birliğine dahil olan 7 vampir klanından biri... Tüm Vampirler arasında, içgüdülerine ve doğalarına en bağlı klandır. Doğa içinde yaşamayı şehirde yaşamaya tercih ederler. Nasıl ve neden olduğu bilinmese de, Gangrel klanına Kurtadamlar ve Kurtlar dokunmamaktadır. Şekil değiştirme konusunda özel yeteneklere sahip olan Klanın üyeleri, Yarasa veya Kurda kolayca dönüşebilirler.
Ani bir kararla İndependent olmaya karar vermişlerdir. Justicarları dağlarda bayağı güçlü bir Vampirle kapışıp (Kendisi bunun bir Antediluvian olduğuna inanmaktadır) yanındaki Gangrellerin büyük bir kısmını kaybettikten sonra bir Conclave toplar, bu toplantıda Baltimore prensinden şehirdeki vampirlerin toplanıp bu Antediluvian'ı durdurmalarını ister. fakat Camarilla Antediluvian'ların varlığını reddetiği için Prens buna izin vermez. Justicar bu korkaklığa sinirlenip Klanın Camarilla'dan ayrıldığını açıklar.
Karga
Karga
ADMIN
ADMIN

Klanı : Malkavian

http://vampirist.vampire-legend.com

- Similar topics