Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...
Kontrol Paneli

____________________________ Anasayfa'm Yap
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» wampir mi dediniz ??? ben biliyorum !!!
Salı Eyl. 19, 2017 4:26 pm tarafından Karga

» YOKLAMA
Salı Eyl. 19, 2017 4:19 pm tarafından Karga

» Vampir Hastalığı(Porfiria)
Paz Mayıs 19, 2013 8:08 pm tarafından mannak_

» Sohbet bölümü
Paz Mayıs 19, 2013 2:58 pm tarafından mannak_

» Peter Plogoyowitz
Çarş. Nis. 10, 2013 5:12 pm tarafından Psyche7


Vampir Haberleri

Aşağa gitmek

olmamis Vampir Haberleri

Mesaj tarafından heart of darkness Bir Cuma Tem. 02, 2010 4:17 am

Romanya`da vampir avı
Bu da Türk vampir tarikatı

Antalya`da yaşayan ve `Feygx Sangre` nick`iyle internette forumlar açan bir genç, Türkiye`de vampirizmin yaygınlaşması için çalışıyor. Kan içme dürtüsünün ilkel insandan günümüze kadar varlığını sürdürdüğünü ...

Antalya`da yaşayan ve `Feygx Sangre` nick`iyle internette forumlar açan bir genç, Türkiye`de vampirizmin yaygınlaşması için çalışıyor. Kan içme dürtüsünün ilkel insandan günümüze kadar varlığını sürdürdüğünü iddia eden Feygx Sangre, kan içmenin her anlamda tatmin duygusu yarattığını ileri sürüyor. Vampir tarikatına girmek isteyenlerin korkuyu ve acıları kafasından silmesi gerektiğini söyleyen Feygx Sangre, Türkiye`de 221 vampir ve 4 kurtadam olduğunu iddia ediyor. Fantezi edebiyat ve filmlerinden aktarılan birçok klişeyi tarikat kuralları olarak sunan Antalyalı gencin iddiaları internet sitelerinde de tartışmalar yaratıyor. Kimileri sayfalarda dile getirilen görüşleri cazip bulduğunu söylerken kimileri de, özellikle seks vurgusu yapılan mesajların basit bir kız tavlama taktiği olduğunu söylüyor. Kendisini `Çılgın ve adrenalini seven, yer yer sevecen, cennetle cehennem arasında güneşin battığı yerdeyim` sözleriyle tanımlayan gencin iddialarını İstanbul Çapa`daki simsarlarından bazı gençlerin paketlenmiş kan alarak ayinler sırasında içtiğini ileri süren mesajlar da destekliyor.


Bülent ŞANLIKAN
Romanya`da vampirlerin hala yaşadığına inanılıyor. Bir ölünün kalbini çıkaran altı kişi `Ama o vampirdi` diyerek kendini savundu.

Mezardan çıkacaktı Kont Dracula`nın anavatanı Romanya`da hala vampirlere inanan insanlar yaşıyor. Hatta bu yüzden `cinayet` işleyenlere bile rastlanıyor. Bu duruma aktüel bir örnek arayanlara ise, ölü bir adamın kalbini çıkarıp kanını içmekle suçlanan ve altı ay hapis cezasına çarptırılan Gheorghe Marinescu ile arkadaşları gösteriliyor. Marinescu`nun mahkemede kendini `Eğer kalbini çıkarmasaydık, mezarından çıkarak kanımızı içecekti. Çünkü o bir vampirdi` diyerek savunduğu söyleniyor.


KAZARA VAMPİR Romen yetkililer, her yıl buna benzer onlarca olayla karşılaştıklarını belirtiyor. Örneğin Dumitru Moineasa isimli genç, `kazara` vampir olma öyküsünü İngiliz Telegraph gazetesine şöyle anlatıyor: `Amcam öldükten sonra sağlığım bozuldu. Bir türlü iyileşemedim. Uzun süre sonra, teyzemin verdiği içecek sayesinde düzeldim. Kendimi inanılmaz iyi hissetmeye başladım. İçtiğim şeyin ne olduğunu sorduğumda, `amcamın kalbinden yapılmış içki` olduğunu söyledi...` DIŞ HABERLER

Peru`da `vampir gelin dirilecek` paniği

Peru`nun Pisco köyünde yaşayanlar, 1913`te kan içtiği iddialarıyla vampir olmakla suçlandığı için diri diri tabuta konularak gömülen İngiliz tüccar John Pryce Roberts`ın eşi Sarah`ın dirileceğine inanıyor.... Devamı için tıklayınız

Peru`nun Pisco köyünde yaşayanlar, 1913`te kan içtiği iddialarıyla vampir olmakla suçlandığı için diri diri tabuta konularak gömülen İngiliz tüccar John Pryce Roberts`ın eşi Sarah`ın dirileceğine inanıyor. 1993`te Pisco köyünü de etkileyen bir deprem meydana geldiğinde, `Sarah diriliyor` söylentileri yayılınca büyük panik yaşanmıştı. Köyde yaşayanlar bu yüzden evlerinde vampir avlamak için hazırladıkları özel silahlar bulunduruyor. Perulu bir yönetmen bu inanışı belgesel filme de çekti. Sarah Roberts, zengin bir tüccarla evliliği sonrası 1913`te İngiltere`de büyücülük yapmakla suçlanarak, dönemin İngiliz adli makamları tarafından ölüm kararıyla cezalandırılmıştı. Ancak tüccar John Pryce Roberts, ülkeye gömülmesi reddedilen eşi için ülke ülke dolaşarak yer aradı. En sonunda da Peru`nun Pisco köyünü buldu. Üzeri zincirle bağlanmış tabut, Peru`nun Pisco köyüne gömüldü. John Pryce Roberts, tarihi belgelerde eşinin kanı dondurmaya sos olarak koyup yediğine şahit olduğunu yazmış. Ayrıca yine tarihi belgelere göre Sarah Roberts, arkadaş gezilerinde birkaç kez çocukların boynunu ısırmaya çalışmış. Roberts`in hikâyesi bir tiyatro yazarı tarafından `Dracula`nın gelini` olarak oyunlaştırılmış.

bunlarda vampirstler
Sapkınlıkta son nokta... Satanistlerden sonra şimdi de `vampirist`ler türedi.

Türkiye`nin gündemine Şehriban Coşkunfırat`ın öldürülmesiyle gelen satanizm akımından sonra gençler arasında şimdi de vampirizm modası çıktı.


İnternet üzerinden buluşan gençler, kan simsarlarından aldıkları kanla ayin yapıyorlar.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü kendilerini `vampirist` olarak tanımlayan gençlerin kurduğu internet sitelerini merceğine aldı.


Gençler arasında yaygınlaşan bu akıma katılanlar bir gün `vampirler`in geleceğine ve kendilerinin de vampire dönüşeceğine inanıyor. Kimliklerini deşifre etmek istemedikleri için ayinlerini de güvendikleri insanlarla, küçük gruplar halinde düzenliyorlar.


Yaklaşık 40 site üzerinden haberleşen gençlerin sayısı 1800`ü buldu. Üst düzey bir Emniyet yetkilisi ise konuyla ilgili şunları söyledi `Satanist gruplar dağıldı. Şimdi yeni tehlike vampirist gruplar. Hareketleri inceleniyor. Kendi aralarında yaptıkları yazışmalar korkutucu boyutta. Şu ana kadar her hangi bir olaya karıştıklarını tespit etmedik. Özellikle gençlerimiz bu tip sapkınlıklara kanmamalılar` diye konuştu.


`Saçamlağın dik alası`


Bir gün gerçek bir vampirin kendisini ısırmasını bekleyen gençlerden 25 yaşındaki A.K., vampirizmi ve ayinlerini anlattı. Grafik tasarımcısı olarak çalışan, Bakırköy`de oturan 25 yaşındaki A. K. `Bizim inancımıza göre ilk vampir kardeşini öldüren Adem`in büyük oğlu Kabil`dir. Ona af dilemesi istendiğinde o bu affı kabul etmedi ve kendisine kendi ırkının kanını içmek ve güneşi görememe cezası verildi. Bizim atamız Kabil`dir.


Vampirler gelip bizi ısıracak. Ayin için haftada bir yalnız yaşayan bir arkadaşımızın evinde toplanıyoruz. Havanın kararması ile birlikte ışıkları söndürerek yere çizdiğimiz pentagram etrafına oturuyoruz. Ayinlerimiz iki kız, üç erkek toplam beş kişiden oluşuyor. Her birimiz pentagramın bir kenarına oturuyoruz.


Sonra büyük hastanelerin önündeki kan simsarlarından 50 TL karşılığı aldığımız kanları sıra ile kadehlere dökerek içiyoruz. Düzenlediğimiz ayinlerde gerçek bir vampirin bir gün mutlaka gelip bizi ısırmasını diliyoruz. O zaman biz vampire ait biri olacağımıza inanıyoruz.


Psikiyatrlar ne diyor ?


Vampiristlerin inanışlarından hareketle bu kişilik yapısına yönelik değerlendirmede bulunan psikiyatrlar, bunun sapkın bir davranış olduğunu belirterek, bu kişilerin tedavi görmesi gerektiğini belirttiler.

BELÇİKA VAMPİRİ` HAPİSTEN ÇIKAMIYOR

BRÜKSEL – Belçika`da 37 yıldır hapiste bulunan ve ülkenin suç tutanaklarında `vampir` olarak nitelendirilen Staf Van Eycken`in izin ve tahliye talepleri reddediliyor. Belçika`da en uzun süre hapis yatan mahkum olan Van Eycken (58), 70`li yılla

BRÜKSEL– Belçika`da 37 yıldır hapiste bulunan ve ülkenin suç tutanaklarında `vampir` olarak nitelendirilen Staf Van Eycken`in izin ve tahliye talepleri reddediliyor.


Belçika`da en uzun süre hapis yatan mahkum olan Van Eycken (58), 70`li yılların başında, Brüksel`e 30 kilometre mesafedeki Muisen kasabasında 3 kadını öldürmüş, bu kadınların göğüslerini ısırarak kanlarını emdiği tespit edilmişti.


Van Eycken 1972`de tutuklanmış, 1974`te ölüm cezasına çarptırılmış, bu ceza daha sonra müebbet hapse çevrilmişti.


Louvain hapishanesinde tutuklu bulunan `Muisen Vampiri`, 1985-2006 yılları arasında 86 defa yarım günlük izinlerle hapishane dışına çıkartılırken, bu izinlere son veren adli makamlar, mahkumun erken tahliye talebini de reddetti.


Belçika`da mahkumlar, genelde ceza sürelerinin üçte birini doldurduktan sonra erken tahliye ediliyor. En ağır cezalara çarptırılanlar, 15 yıllık bir tutukluluk süresinden sonra özgürlüklerine kavuşabiliyor.


Van Eycken`in en az 60 yıl hapiste kalacağını belirten adli uzmanlar, en azılı Nazi canilerinin dahi bu kadar ağır cezaya çarptırılmadığına dikkati çekiyor.

mezardan vampir çıktı
İtalya`nın Venedik Kenti`nde, Ortaçağ`da vebadan ölenlerin gömüldüğü toplu mezarı kazan arkeologlar, bir kadın iskeletini ağzında tuğla ile buldular.

O dönemlerde veba hastalığının insanları ısırıp kanını emen vampirler tarafından yayıldığına inanılıyordu ve vampir olduğundan şüphelenilen insanların mezarı kazılıp ağızlarına tuğla koyarak veba yayması durdurulmaya çalışılıyordu. İskeleti incelemeye alan bilim adamlarının vampirlerle ilgili önemli sonuçlara ulaşması bekleniyor.

çeşitli kaynaklardan alıntıdır*
avatar
heart of darkness
Moderator
Moderator

Klanı : Toreador
Mesaj Sayısı : 110
Kayıt tarihi : 14/08/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz