Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...

Join the forum, it's quick and easy

Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...
Vampirist Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kontrol Paneli

____________________________ Anasayfa'm Yap
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Karga ADMİN gerçekler
gece evi serisi EmptyÇarş. Nis. 08, 2020 10:52 pm tarafından heart of darkness

» wampir mi dediniz ??? ben biliyorum !!!
gece evi serisi EmptySalı Eyl. 19, 2017 4:26 pm tarafından Karga

» YOKLAMA
gece evi serisi EmptySalı Eyl. 19, 2017 4:19 pm tarafından Karga

» Vampir Hastalığı(Porfiria)
gece evi serisi EmptyPaz Mayıs 19, 2013 8:08 pm tarafından mannak_

» Sohbet bölümü
gece evi serisi EmptyPaz Mayıs 19, 2013 2:58 pm tarafından mannak_

gece evi serisi

5 posters

gece evi serisi Empty gece evi serisi

Mesaj tarafından mss.vampirella Salı Kas. 24, 2009 12:11 pm

gece evi serisi IsaretGece-Evi-Vampir-Serisi-60
gece evi serisi Gece-Evi-Serisi-54
İŞARET (Marked); On altı yaşındaki Zoey, iz sürücü tarafından işaretlendiğinde, eski hayatının geride kaldığını anlamıştı. Şimdi artık, arkadaşlarından ve ailesinden ayrılıp çalışması gereken tek dersin Vampir 101 olacağı Gece Evi'ne yerleşmek zorundaydı. Aşk, İhanet, Gerilim ve Rekabet dolu Gece Evi serisinin ilk kitabı 'İşaret'...
-İHANET (Betrayed); Kışkırtıcı bir ihanet, şaşırtıcı bir tehlike... Zoey için hayat harika bir şekilde akıp gitmektedir. O sonunda vampir tanrıçasının ona verdiği büyük güçlerle barışık hale gelmiştir ve okulun bir parçası olduğunu içtenlikle hisseder. Fakat ardından hesapta olmayan bir şey gerçekleşir: Küçük yaştaki çocuklar öldürülür ve bütün deliller Gece Evi'ni işaret etmektedir. Zoey kendisini eşsiz kılan yeteneklerin sevdiklerine karşı bir tehdit unsuru olabileceğini anlar...
-SEÇİLMİŞ (Chosen); İlk önce İŞARET'lendi.Ardından İHANET'e uğradı. Şimdi ise Zoey bir SEÇİLMİŞ... Büyük bir felaket Zoey Kızılkuş'u bekliyor. En iyi arkadaşı artık ölümsüz. Dostları birer birer düşmana dönüşmekteler. Düşmanları ise birer dosta.. Ve o kana susamış üç erkekle aynı anda çıkmaktadır. Genç bir vampir olmak hiç bu kadar cehenneme dönüşmemişti...
-VAHŞİ (Untamed); Dostlarınız sizi terkettikleri zaman hayat çekilmez olur. İsterseniz Zoey Kızılkuş'a sorun; bir hafta içinde 3 erkek arkadaşının 3ündende oldu. Sıkı bir arkadaş grubunun üyesiyken istenmeyen birine dönüştü.. Artık hayattaki tek arkadaşları ölümden dönenler yada işaretinden olanlar... Üstelik Neferet insanlara savaş açtı ve Zoey bunun yanlış olduğunu biliyor...Kurallar değişti! Yetenekleri eskisinsen çok daha güçlü! Yine de o karanlık ruhlarla başa çıkabilecek mi?
-AV (Hunted);Ya dünyadaki en seksi adam içinde isimsiz bir canavar saklıyorsa ve onun tek istediği sizseniz? En çok satanlardan Gece Evi Serisinin yürek hoplatan bu bölümünün başlangıcında Zoey'nin arkadaşları ona geri dönüyor ayrıca Stevie Rae ve kırmızı çaylak artık Neferet in sırrı değiller ...Ama beklenmedik bir tehlike ortaya çıkmıştır.
-(Tempted);Yüksek Rahibelikte sorunlar yaşıyor , Stark'ı kurtarıyor , Heath'i ısırıyor, Erik ise başka bir sorun. Zoey tam kırılma noktasında. Zoey fırsat yakalamak istiyormus. Fakat gece evinde eğitim almak ve çetelerle ugraşmak fırsat deilmiş. Karanlık yerlatındaki tünellerden yayılıyor ve Zoeyse kırmızı çaylaklar grubunun ve Stevie Rae nin çok daha fazla şeyden sorumlu olduklarına inanmaya başlıyor. 3 erkeği olsa bile hiçbiri onun stresini yatıştıramıyormuş. Afroditin görüşleri Zoeyi Kalona ve onun karanlıklarından uzak durması için uyarır. Kötülüğü durdurması için gereken gücün içinde oldugunu gören Zoey'in başka şansı kalmamıştır. eğer Kolonaya katılmazsa onun yakınları aracılıgıyla ondan intikam alınacakmış. Zoey onun yaşamını, kalbini ve ruhunu öldürebilecek olan o cesarete sahip olabilecek miydi?
-(Burned);"Eğitimdeki Yüksek Rahibe Zoey Kızılkuş, görünüşe göre ruhunu kaybetti. Elementlerle bağlantılı müthiş güçleri, ona çok yakın birini kurtarmaya yetmedi, ve şimdi grubundakiler ona kendini bulması ve odağına tekrar hakim olabilmesi için yardım etmek zorundalar. Ama kötülüğün de kendi planları var, ve bu planlar Zoey'in eski gücünü kazanmasını beklemeyecek.
Gece Evi şimdiye kadarki en büyük tehtitle karşı karşıya, Zoey'le arkadaşlarının onları kuşatmış bu dertlerle yüzleşmek için tüm güçlerine ihtiyaçları var. Ve bu dertler alışıl(ma)dık bir kırmızı vampirin, ölümsüz olmanın, hatta erkek arkadaş sorunlarının bile ötesine geçiyor. Karanlık dünyayı kaplıyor ve ele geçiriyor, ve ışığa giden yoldaki savaşı, sadece Zoey kazanabilir ....eğer buna cesaret edebilirse ...
Tempted, 6th; Ayartılan,baştan çıkarılan
Burned, 7th; Yanık,kavruk
Stolen, 8th; Çalıntı
Burdened, 9th; Yüklü
Touched, 10th; Dokunulmuş
Cloaked, 11th; Gizlemek(gizlenen)
Wanted, 12th; Aranan
mss.vampirella
mss.vampirella
Neonate Vampir
Neonate Vampir

gece evi serisi Empty Geri: gece evi serisi

Mesaj tarafından mss.vampirella Salı Kas. 24, 2009 12:12 pm

resimler neden gözükmüyo yaa
mss.vampirella
mss.vampirella
Neonate Vampir
Neonate Vampir

Mesaj tarafından WebBoy Salı Kas. 24, 2009 12:14 pm

hemen düzeltiyorum resimleri. resim linklerini yanlış kopyalamışsın o yüzden resimler gözükmüyor
WebBoy
WebBoy
Moderator
Moderator

Klanı : Brujah

Mesaj tarafından mss.vampirella Salı Kas. 24, 2009 12:15 pm

saol (:
mss.vampirella
mss.vampirella
Neonate Vampir
Neonate Vampir

Mesaj tarafından mss.vampirella Salı Kas. 24, 2009 1:04 pm

çok heycanlı bir serivgünümüzede uygun bence ben çok seviyorum bu seriyi
mss.vampirella
mss.vampirella
Neonate Vampir
Neonate Vampir

Mesaj tarafından blood hunter Cuma Ara. 25, 2009 11:23 pm

6.kitap ne zaman çıkıcak bilio musunuz?? Smile
blood hunter
blood hunter
Fledgling Vampir
Fledgling Vampir

Mesaj tarafından nursena karaman Çarş. Mart 17, 2010 6:36 pm

ben bu kitabı tesadüfen aldım ve müthiş bi kitap hemen bitirdim(alacakaranlık serisinden güzel olamaz) ama sadece işaret kitabını bitirebildim çünkü öteki kitaplarını alabilmek için para biriktiriyorum Very Happy aslında arkadaşım verdi okumam için ama ben ihanet kitabını okumadan ona geri verdim çünkü kendi paramla almak istiyorum ve sonsuza kadar bende olmasını istiyorum Very Happy
nursena karaman
nursena karaman
Fledgling Vampir
Fledgling Vampir

Mesaj tarafından Deniiizz Çarş. Haz. 16, 2010 7:12 pm

Kitap cok güzel seriye bayılıyorum (: ama seride vampirler insanlara savas acıyor bu doğru mu ?
Deniiizz
Deniiizz
Fledgling Vampir
Fledgling Vampir

- Similar topics