Vampirist Forum
Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...
Kontrol Paneli

____________________________ Anasayfa'm Yap
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» wampir mi dediniz ??? ben biliyorum !!!
Salı Eyl. 19, 2017 4:26 pm tarafından Karga

» YOKLAMA
Salı Eyl. 19, 2017 4:19 pm tarafından Karga

» Vampir Hastalığı(Porfiria)
Paz Mayıs 19, 2013 8:08 pm tarafından mannak_

» Sohbet bölümü
Paz Mayıs 19, 2013 2:58 pm tarafından mannak_

» Peter Plogoyowitz
Çarş. Nis. 10, 2013 5:12 pm tarafından Psyche7

GAngrel tanımı

olmamis GAngrel tanımı

Mesaj tarafından Karga Bir C.tesi Ağus. 08, 2009 7:34 am

Gangrel(Gengrıllar)

Camarilla birliğine dahil olan 7 vampir klanından biri... Tüm Vampirler arasında, içgüdülerine ve doğalarına en bağlı klandır. Doğa içinde yaşamayı şehirde yaşamaya tercih ederler. Nasıl ve neden olduğu bilinmese de, Gangrel klanına Kurtadamlar ve Kurtlar dokunmamaktadır. Şekil değiştirme konusunda özel yeteneklere sahip olan Klanın üyeleri, Yarasa veya Kurda kolayca dönüşebilirler.
Ani bir kararla İndependent olmaya karar vermişlerdir. Justicarları dağlarda bayağı güçlü bir Vampirle kapışıp (Kendisi bunun bir Antediluvian olduğuna inanmaktadır) yanındaki Gangrellerin büyük bir kısmını kaybettikten sonra bir Conclave toplar, bu toplantıda Baltimore prensinden şehirdeki vampirlerin toplanıp bu Antediluvian'ı durdurmalarını ister. fakat Camarilla Antediluvian'ların varlığını reddetiği için Prens buna izin vermez. Justicar bu korkaklığa sinirlenip Klanın Camarilla'dan ayrıldığını açıklar.
Karga
ADMIN
ADMIN

Klanı : Malkavian

http://vampirist.vampire-legend.com

- Similar topics